Autocentrum K.E.I.

AUTOCENTRUM K.E.I. bylo postaveno v roce 1996 dle projektu ing. Jiřího Opatřila. Zastavěná plocha včetně parkovišť činí 5.700 m2 a moderně koncipovaný objekt v sobě spojuje komplexní služby jak při prodeji vozů ŠKODA a zprostředkovaně i vozů VW a SEAT, tak i při opravárenské činnosti pro vozy ŠKODA a od 1.6.2005 jako certifikovaný servis i pro vozy značek VW a SEAT.
 
Servis je vybaven nejmodernější technologií a diagnostikou, jehož součástí je klempírna s rovnacím rámem a lakovna s technologií vodou ředitelných barev.

Součástí Autocentra je mycí linka s obsluhou, v jejíž nabídce je kromě klasického mytí, mytí motorů a čištění vnitřních prostor i speciální renovace povrchu vozů.

Autocentrum K.E.I. jako středisko komplexních služeb respektuje nejen potřeby motoristů, ale i přísná kritéria ochrany životního prostředí. Samozřejmostí je pravidelné obhajování certifikátů kvality řízení a služeb.

Autocentrum K.E.I. patří již 15 let mezi nejúspěšnější prodejce a servisní místa nejen v brněnském regionu, ale i v rámci České republiky, což dokazují pravidelná ocenění obchodních partnerů i zákazníků. Spoléhá na dostatečně vyškolený zkušený personál, který má za úkol ve všech oblastech zákazníkovi poradit pro něj optimální a finančně nejvýhodnější variantu zvolené služby.

Adresa

  • Street: Žarošická 21
  • Postcode: 628 00 BRNO-Vinohrady
  • City: BRNO-Vinohrady

Kontakt

  • Telefon: 518 700 000
  • Fax: 544 232 884
  • E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Login