Porsche Inter Auto CZ spol. s r.o.

O firmě
Firma Porsche Holding, která zaměstnává celkem pěttisícpětset zaměstnanců, patří k nejúspěšnějším v Evropě. Porsche Inter Auto CZ spol. s r.o. byla založena na podzim roku 1992 a je stoprocentní dceřinou společností Porsche Holding. Od této doby se datuje počátek prodeje v Praze - v malém týmu a provizorních podmínkách. Spolu s otevřením reprezentativní nové budovy získalo prodejní oddělení v Praze nový a atraktivní showroom. Prodej vozů se v krátké době rozvinul natolik, že se Porsche Inter Auto CZ stalo dominantní v porovnání s konkurencí.

Provozovna Porsche České Budějovice zahájila činnost v listopadu 1996 v ulici Karolíny Světlé. V prosinci roku 1997 přesídlila do nových prostor v Husově kolonii, kde zastupovala značky VW, Škoda a Audi. V říjnu 1999 byla pro značku Škoda otevřena samostatná provozovna v Hlinské ulici. V roce 2000 byl zahájen provoz značek VW a Audi v jednom z nejmodernějších autosalonů v jižních Čechách na Okružní ulici. V roce 2008 došlo ke spojení provozoven Hlinská a Okružní a nyní funguje Porsche České Budějovice pouze na adrese Okružní 2557.

S Porsche České Budějovice jste na správné cestě.
Společnost Porsche České Budějovice se řadí díky profesionálnímu přístupu a špičkovému zázemí mezi nejvýznamnější obchodníky s vozy Volkswagen, Škoda, Audi a Volkswagen užitkové vozy na jihu Čech. Máme jeden z nejmodernějších autosalonů a k dispozici nejnovější technologie a prověřené Know-how mezinárodní společnosti. Za dobu své působnosti v jihočeské metropoli se stala vyhledávaným partnerem při nákupu i servisu vozů pro celou řadu zákazníků, od jednotlivců až po velké společnosti. Vyškolený prodejní tým dokáže vždy najít optimální řešení nejen, co se týče výběru vozu, ale rovněž jeho financování, kompletního pojištění či přihlášení do evidence.

Největší autorizovaný servisní partner na jihu Čech.
Kromě prodeje nových a ojetých vozů nabízí Porsche České Budějovice svým klientům také komplexní servisní a zákaznické služby. Každá ze značek má vlastní autorizované servisní oddělení. Naše dílny jako klempírna či lakovna jsou vybaveny těmi nejmodernějšími zařízeními, diagnostickými přístroji, nářadím a přípravky. Kvalitní autorizovaný servis je navíc podporován rozsáhlými sklady a zásobami originálních náhradních dílů a příslušenství.

Partner pro firmy.
Díky širokému rozsahu nabízených značek a služeb je Porsche České Budějovice vyhledávaným partnerem pro celou řadu společností, pro něž zajišťuje prostřednictvím fleet specialistů správu vozového parku.

Jsme tady pro Vás.
Hlavní snahou společnosti Porsche České Budějovice je zajištění maximálního pohodlí a mobility klienta v každé situaci . Zákazníci tak mohou být mobilní 24 hodin denně. Jako jeden z mála prodejců disponujeme rozsáhlou flotilou náhradních vozů, jako i vlastní odtahovou službou. Zákaznické služby stále rozšiřujeme dle přání zákazníka, nabízíme beauty servis, vlastní kavárnu s denním tiskem či možnost bezdrátového připojení WI-FI.

V našem areálu najdete i ojeté vozy všech značek pod záštitou "auto-plus", který nabízí ojeté vozy jasně deklarovaného původu s přesně definovaným technickým stavem. Vykoupíme i stávající vůz zákazníka na protiúčet nebo za hotové.

Naše filozofie.
Naší filozofií je nabídnout zákazníkům maximální pohodlí nejen při výběru nového vozu ale i při následné péči o něj. Vyškolený prodejní tým dokáže vždy najít pro zákazníky optimální řešení, nejen co se týče výběru nového či ojetého vozu, ale rovněž financování jeho koupě, kompletního pojištění či přihlášení do evidence. Mezi naše další služby patří také například non-stop servis mobil, odtahová služba, vyzvednutí vozu do opravy v sídle zákazníka, zajištění STK, zapůjčení náhradních vozů atd. Jsme držiteli certifikátu ISO 2001:9000

Adresa

  • Street: Okružní 2557
  • Postcode: 370 04 České Budějovice
  • City: České Budějovice

Kontakt

  • Telefon: 387 000 011, 387 000 099
  • Fax: 387 000 013, 387 000 094
  • E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Login