Porsche Praha-Smíchov

Nejdůležitější mezníky Porsche Praha-Smíchov
Porsche Praha-Smíchov má ze všech provozoven sítě Porsche Inter Auto CZ nejdelší tradici. Byla otevřena na podzim roku 1992 a tehdy začala – ještě v provizorních podmínkách – a pod názvem Porsche Inter Auto Praha prodávat a servisovat osobní automobily Volkswagen, Audi a Porsche.

Můžeme říci, že již v polovině devadesátých let minulého století byla firma Porsche na Smíchově etalonem špičkové péče o zákazníka jak v oblasti prodeje tak i servisu.

V roce 1996 jsme přijali rychle se rozvíjející koncernovou značku Škoda. Celá firma již nesla současný název Porsche Praha-Smíchov.

Do života byl uveden další projekt rozšíření provozovny Porsche Praha-Smíchov o samostatné exkluzivní prostory značky Audi. Od května roku 2001 poskytuje toto rozhodnutí zájemcům i stávajícím zákazníkům vnímat maximální míru identity s každou ze značek. Vlastní showroomy v té době získaly i oddělění ojetých vozů a značky Porsche, která se však v roce 2009 přestěhovala do zcela nového Porsche centra na Proseku.

Porsche Praha-Smíchov nabízí svým zákazníkům široké spektrum kvalitních služeb. Za dobu své působnosti jsme se stali vyhledávaným partnerem při nákupu a servisu vozů Volkswagen, Škoda, Audi, užitkových vozů Volkswagen a v oblasti servisu též značky SEAT, především díky široké nabídce kvalitních služeb a profesionálnímu přístupu.

V našem areálu najdete zajímavý projekt "Das Weltauto", který nabízí ojeté vozy jasně deklarovaného původu s přesně definovaným technickým stavem.

Naší filozofií je nabídnout zákazníkům maximální pohodlí nejen při výběru nového vozu, ale i při následné péči o něj. Vyškolený prodejní tým dokáže vždy najít pro zákazníky optimální řešení.

Od roku 2012 jsme jediným autorizovaným prodejcem a servisem vozů BENTLEY v České republice.

Non stop SERVIS MOBIL na telefonu: 602 403 703 je samozřejmostí.

Držitel certifikátu ISO 2001:9000
 
Individualita se jménem Abt Sportsline
Individualitu námi prodávaných značek Volkswagen, Audi a Škoda podpoří sportovní příslušenství německé firmy Abt-Sportsline, kterou u nás zastupujeme.

Adresa

  • Street: Vrchlického 31/18
  • Postcode: 150 00 Praha 5
  • City: Praha 5

Kontakt

  • Telefon: 257 107 111
  • E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Login