Oznámení

Google Geocoding API error: The request was denied.

AUTO JAROV s.r.o.

O firmě
Společnost AUTO JAROV, s.r.o. zahájila svou působnost 1. 1. 1993 v prostorách tehdejší Mototechny v Praze na Jarově. Obchodní komplex vznikal postupně, ale již od počátku se nabídka firmy orientovala na prodej a servis vozů značek patřících do koncernu Porsche Česká Republika (dříve Import VW Group), tedy osobní a užitkové vozy Volkswagen, ŠKODA, SEAT a Audi. Postupem času přidala do svého portfolia také nekoncernovou značku Honda a její prodej vozů, motocyklů, motorových strojů a zahradní techniky. Velká péče je věnována servisnímu zázemí, které svou kapacitou pojme až 200 zakázek denně. Dílny pro jednotlivé značky jsou vybaveny nejmodernější špičkovou servisní technikou.
 
Díky neustálé snaze se zlepšovat a být blíže svým klientům se společnost AUTO JAROV rozhodla rozšířit své působení na trhu. V roce 2012 zahájila stavbu své nové pobočky v Praze 4 – Kunraticích. Dokončení stavby a slavnostní otevření salonu proběhlo na podzim 2013.
 
V současnosti nabízí společnost AUTO JAROV 420 pracovních příležitostí a je největším obchodním domem automobilů nejen v Praze, ale i v celé České republice.
 
Moto AUTO JAROV zní: „Prodejem naše služby nekončí…“
 
Prodej nových automobilů
Nové vozy Volkswagen, ŠKODA, Audi, SEAT a Honda jsou vystaveny ve speciálních showroomech jednotlivých značek, kde je profesionálně proškolený tým prodejců vždy ochotný a připravený každému zákazníkovi pomoci a poradit. AUTO JAROV je firma s tradicí a profesionálním přístupem ke každému klientovi.
 
Prodej zánovních a ojetých automobilů
V Autosalonu zánovních vozidel je na ploše 4 000 m2 vystaveno přes 300 kvalitních a prověřených automobilů s širokou nabídkou vozidel do 2 let stáří a s najetými max. 50tis. kilometry. Starší automobily jsou vystaveny na venkovní zastřešené ploše 3 500 m2.
 
Financování
Hlavními partnery společnosti AUTO JAROV jsou leasingové společnosti ŠkoFIN, sAutoleasing a Cetelem.
 
Servisní služby
Hlavním mottem společnosti je: „Prodejem naše služby nekončí…“. Velká péče je tak věnována servisnímu zázemí, které svou kapacitou pojme až 200 zakázek denně. Dílny pro jednotlivé značky jsou vybaveny nejmodernější špičkovou servisní technikou.
 
Výčet servisních pracovišť doplňuje lakovna a klempírna, pneuservis, rychloservis, expres lakovna a autosklo servis.
 
Pomoc při poruše přímo na cestě poskytuje asistenční vozidlo spolu s odtahovou službou, připravené NON-STOP k výjezdu. Po dobu opravy vozů si může zákazník pronajmout některé ze 150 připravených náhradních vozidel. Na provedené opravy prověřené výstupní kontrolou je poskytována záruka 24 měsíců.
 
Ostatní služby
AUTO JAROV disponuje rozsáhlými prodejními sklady originálních náhradních dílů a odbornou prodejnou doplňků a příslušenství značek Volkswagen, ŠKODA, Audi, SEAT a Honda. Nachází se zde prodejna značkového oblečení, obuvi a rukavic Alpinestars a také specializovaná prodejna přileb a příslušenství pro motocyklisty.
 
Vlastní čerpací stanice je zásobována značkovými pohonnými hmotami a mazivy Shell. V areálu funguje samostatná STK se stanicí měření emisí a registr motorových vozidel.
 
AUTO JAROV pro Transporterclub
Pro členy Transporterclubu nabízí AUTO JAROV velmi zajímavou slevovou akci. Po prokázání se clubovou kartou, máte nárok hned na trojí slevu:
 
20% práce
10% náhradní díly (včetně economy produkce)
10% originální příslušenství VW

Adresa

  • Street: Osiková 2
  • Postcode: 130 00
  • City: Praha 3 - Jarov

Kontakt

  • Telefon: 251 002 222
  • E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

On the map

Login