Auto Podbabská

Prodej nových vozů
Nabízíme osobní vozy značky Volkswagen, Škoda a Volkswagen užitkové vozy. Rádi Vám pomůžeme vybrat ten nejvhodnější automobil, který bude přesně splňovat Vaše představy. Dále sestavíme cenovou nabídku na požadovaný automobil a navrhneme možnosti financování. Samozřejmostí je také vyřízení registrace vozidla na dopravním inspektorátu a sjednání pojištění.
Další informace, včetně prohlédnutí vybraného vozu, Vám rádi sdělíme při osobní návštěvě.
 
Předváděcí a skladové vozy
Vyberte si u nás ze skladových či předváděcích vozidel značky Volkswagen, Škoda či Volkswagen užitkové vozy. Skladové vozy je možné odebrat ihned po vyřízení potřebných formalit, takže již nemusíte na Váš nový vůz dlouho čekat.
Pokud jste si z nabídky vozů vybrali, neváhejte nás telefonicky kontaktovat, popřípadě prostřednictvím e-mailu. Další informace, včetně prohlédnutí vybraného vozu, Vám rádi sdělíme při osobní návštěvě.
 
Ojeté vozy - programy ŠKODA Plus a Das WeltAuto

ŠKODA Plus
ŠKODA Plus je program pro prodej ojetých vozů v prodejní síti ŠKODA AUTO. Partnerem programu se může stát pouze certifikovaný obchodník, splňující náročné kvalitativní standardy. Nákup ojetého vozu se pro Vás stane bezpečnou záležitostí bez nemilých překvapení. V rámci ojetých vozů Škoda Plus jsou nabízeny vozy všech značek do stáří 5ti let, ke kterým se vztahují rozsáhlé zákaznické výhody. Zvláštní kategorií jsou Roční vozy, což jsou vozy Škoda do 18ti měsíců stáří, ve stavu nového vozu a s plnou tovární zárukou minimálně na další dva roky.

Prohlédněte si naši nabídku ojetých vozů zde.

Das WeltAuto
- Das weltAuto je koncernový program ojetých vozů značky Volkswagen.
- Najděte si Váš vysněný vůz na české burze zánovních a ojetých vozů značky Volkswagen.
- Program Das Welt Auto zaručuje jistotu, že koupíte prověřený a kvalitní ojetý vůz se    zárukou.
- Stále aktualizovaná nabídka.
 
Navštivte náš autorizovaný servis
Auto Podbabská je autorizovaný servis značek Volkswagen, Škoda, Volkswagen užitkové vozy a SEAT. Splňuje přísné standardy a normy, které jsou předepsány výrobcem. Důkazem toho je dlouhodobé držení certifikátu kvality podle normy ISO 9001.

Spolehlivost a bezpečnost Vašeho automobilu zajistí zkušení a pravidelně školení mechanici, jejichž práce je symbolem kvality a profesionality za rozumnou cenu. Veškeré servisní práce jsou prováděny za použití speciálních přípravků, nářadí a diagnostických zařízení. Naše ceny Vás příjemně překvapí.

Zajišťujeme:

- komplexní záruční a pozáruční servis
- karosářské práce
- lakýrnické práce
- prodej originálního příslušenství
- prodej náhradních dílů
- přednostní servis vozů zakoupených na naší pobočce
- expresní servis (drobné opravy, výměny olejů - na počkání)
- měření emisí
- mobilní non-stop servis: Service mobil
- přípravu a zajištění STK
- kontrolu a seřízení geometrie
- non-stop odtahovou službu
- poskytnutí náhradního vozidla
- pneu servis
- ruční mytí vozů
- montáže autodoplňků, autorádií, alarmů, mobilních telefonů a hands-free sad
 
Služby
Vás, jako zákazníka, si velice vážíme. Proto se snažíme nabídnout kompletní služby, které by Vám měly pomoci při výběru, pořízení, financování, pojištění vozu a dalších souvisejících služeb.

V nabídce však také naleznete koňské přívěsy Böckmann s plným servisem (kompletní záruční a pozáruční servis, čištění a údržba, financování, pojištění, vyřízení SPZ a poradenství)

Adresa

  • Street: Pod Paťankou 217/1
  • Postcode: 160 00 Praha 6 - Dejvice
  • City: Praha 6 - Dejvice

Kontakt

  • Telefon: 224 316 269
  • Fax: 224 312 572
  • E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Login