Porsche Olomouc

O nás
Porsche Inter Auto CZ spol. s r.o. je 100% dceřinou společností rakouské firmy Porsche Inter Auto se sídlem v Salzburgu, která se řadí k nejúspěšnějším a nejvýznamnějším podnikatelským subjektům v oblasti prodeje a servisu automobilů v Evropě.
 
Mnoho zákazníků a příznivců se ptá, proč se jmenujeme Porsche, když tato značka nemá v některých našich provozovnách zastoupení. Tady je odpověď:
 
Dějiny Porsche začínají 3.září 1875 ve Vratislavicích nad Nisou. Tehdy se narodil Fredinand Porsche - tvůrce legendárního "Brouka". Uznáním jeho geniality je mimo jiné i titul nejvýznamnějšího konstruktéra, který mu byl udělen v roce 1999 u příležitosti volby Automobilu století. Titul nejvýznamnějšího řídicího pracovníka získal jeho vnuk Ferdinand Piëch. Obě děti pana profesora kráčely v jeho šlépějích. V roce 1949 začala Louise, provdaná Piëch, dovážet vozy Volkswagen do Rakouska a vybudovala prodejní síť této značky. Položila tak základní kámen společnosti Porsche Holding, která vznikla roku 1971. Syn, Dr. Ferdinand Porsche zvaný "Ferry", se začal v padesátých letech 20. století věnovat výrobě sportovních vozů Porsche ve Stuttgartu (dnešní Porsche AG).
 
Porsche Olomouc je v pořadí již osmý odštěpný závod společnosti Porsche Inter Auto CZ. Výstavba provozovny Porsche Olomouc znamenala investici ve výši cca 140 milionů korun. Co do velikosti a počtu zákazníků zaujímá v regionálním měřítku jedno z čelních míst. Zákazník nalezne předváděcí prostory s moderním a příjemným interiérem, které byly vytvořeny dle nejmodernějších konceptů značky Škoda. Zajímavostí autosalonu je sklepní prostor o celkeové výměře cca 15 000 m2. O zákazníky se stará tým více než 30 zaměstnanců, kteří neustále procházejí systémem odborných školení. Najdete u nás nejen autorizovaný prodej a servis vozů Škoda, ale i prodej ojetých vozů "auto-plus" a "Škoda Plus". Toto označení zaručuje zákazníkům kvalitu a jasný původ vozů.
 
Od dubna 2007 jsme rozšířili naše portfolio servisních služeb o autorizovaný servis vozů Volkswagen a Audi.
 
Zákazníkům jsou poskytovány v oblasti prodeje a servisu následující služby:
- prodej nových vozů Škoda
- prodej a výkup ojetých vozů všech značek, a to se zárukou "auto-plus", "Škoda Plus"
- autorizovaný servis vozů VW, Škoda, Audi, VW užitkové
- přestavby vozů
- sportovní úpravy vozů
- záruční a pozáruční servis
- lakýrnické a karosářské práce
- bezkonkurenční nabídka pneumatik a kompletních kol
- mycí linka a beauty servis
- financování a pojištění vozidel
- možnost zapůjčení náhradního vozu po dobu opravy
- nonstop odtahová služba 602 137 137
 
Pobočka je držitelem certifikátu ISO 9001:2000
 

Adresa

  • Street: Kafkova 474/ 1
  • Postcode: 779 00 Olomouc
  • City: Olomouc

Kontakt

  • Telefon: 584 100 111
  • E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Login