SAN plus spol. s r.o.

O nás
Společnost SAN Plus vznikla v roce 1994 jako rodinná obchodní firma sourozenců Pečenkových – Jana a Šárky s cílem prodávat a opravovat osobní vozy.

Zastoupení vozů ŠKODA
V květnu 1995 jsme získali zastoupení vozů ŠKODA pro odpovědnostní území Liberec. V letech 1995 až 1996 byl prodej a servis automobilů realizován v pronajatých prostorech v Liberci. Během této doby jsme se rozhodli k výstavbě nového autocentra v sousedním Jablonci nad Nisou podle tehdejších CI standardů ŠKODA AUTO a.s..

Vlastní autosalón a certifikace
Od prosince 1996 začala naše firma prodávat ve vlastním autosalónu s mechanickou a karosářskou dílnou v Jablonci n.N. – Mšeně na ploše cca.1300 m2, která vznikla na zelené louce za odborného přispění oddělení PSM - firmy ŠKODA AUTO a.s..

Po roční namáhavé přípravě jsme získali v roce 1999 mezinárodní certifikát kvality ISO 9002, který dokumentuje , že jsme zavedli a používáme systém k zabezpečení nejvyšší jakosti. Tento certifikát od té doby každoročně obhajujeme.

Autolakovna, prodej ojetých vozů
V listopadu 1999 jsme rovněž zkolaudovali přístavbu autolakovny a kancelářského zázemí , čímž byl uzavřen celý technologický proces naší firmy. Plocha provozovny narostla na více než 1800m2. Provoz autolakovny patří i dnes mezi jeden z nejmodernějších v České republice.

V roce 2001 proběhla výstavba krytých stání pro prodej ojetých vozů. Tato investice nám přináší další spokojené zákazníky a napomáhá nám realizovat vysoké cíle programu ojetých vozidel ŠkodaPlus.

V letech 2003-2004 proběhla výstavba nového autocentra v České Lípě, dle nového corporate identity společnosti ŠKODA AUTO a.s.. Tímto se naše společnost stala největšíservisní organizací v Libereckém kraji v rámci skupiny VW.

SAN Plus a Audi, VW, ŠKODA, KIA, ...
Od podzimu 2005 jsme získali pro provozovnu Jablonec nad Nisou autorizovaný servis vozidel VW-osobní a VW-užitkový a prodej originálních dílů Audi.

V roce 2009 jsme rozšířili naši činnost o prodej a servis vozů Kia v Jablonci nad Nisou, čímž jsme se stali součástí nejrychleji rostoucí automobilky na světě korejské společnosti Kia Motors.

Od srpna 2010 jsme zahájili prodej vozidel Kia rovněž v českolipském okrese a v Novém Boru. V červenci roku 2012 jsme otevřeli nové prodejní místo Kia v novém autosalónu v České Lípě a tímto novým stánkem nabízíme kompletní paletu vozidel Kia našim zákazníkům z okresního města.

Budoucnost vidíme v korektním přístupu k zákazníkům a koncentraci kapitálu ve prospěch rozvoje firmy, z čehož by měl těžit náš zákazník.

Kontakt

Login